instagram facebook pinterest youtube reviews

Прикраса одягу за допомогою машинної вишивки

Прикраса одягу вишивкою здатна зробити простий предмет гардеробу Вишуканим і Ексклюзивним!

Машинна вишивка на тканині - це красиво, швидко, недорого і абсолютно індивідуально, адже у кожного замовника свій смак і свої вимоги до готового предмету одягу. У максимально короткі терміни наші співробітники і сучасна комп'ютерна вишивка на тканині оформлять для вас будь-який текстильний виріб.

Стомлююча ручна праця залишилася далеко позаду, поступившись місцем новим технологіям. Але це не означає, що вишивка на замовлення втратила свої переваги, адже за допомогою розумних машин можна створити зображення вражаючої краси.

Машинна вишивка - особливий спосіб вишивки на одязі і на тканини, при якому всі роботи виконуються автоматично спеціальним обладнанням, що працює за заданою програмою, створюваної дизайнером. Головними особливостями саме машинної вишивки вважаються можливість широкого тиражування вишитих примірників.

Традиційна ручна вишивка існує тисячі років, а ось машинна вишивка на тканині і на одязі стала відома не так давно - десь близько 50 років тому. Примітно, що за весь той час, що існує технологія комп'ютерної вишивки, вона перетворилася до невпізнання. Сьогодні така техніка є багатоголкові машини c високою продуктивністю. У їх складі - мікропроцесори та інші високотехнологічні пристрої, здатні максимально оптимізувати процеси вишивання.

Машинна вишивка включає в себе два технологічних етапи. На першому етапі виконується конструювання вишивки і створення "вишивальної" програми. Перетворення виконується за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення. Саме на цьому етапі виявляються всі конструкторські складові вишивок.

Другий етап - технічний, під час якого і відбувається безпосереднє виготовлення "машинної" вишивки. Сучасні вишиті елементи мають вигляд рекламно-інформаційного засобу. При цьому їхню художню виразність не втрачено. Логотип або товарний знак, вишиті машиною, здатні перетворитися на модну атрибутику і стати органічним доповненням виробу. Вишити логотип або інше зображення можна на одязі - головних уборах, светрах, куртках, інший спецодязі і уніформі.

машинна вишивка

Основними "конкурентами" вишивки можна назвати трансферну друк або шовкографію. Але вишивка на тканині на крок попереду - вона виграє за рахунок довговічності і стійкості фарб. Об'ємний вишитій логотип набуває більш ефектного і дорогого вигляду. З цієї причини багато компаній, що займаються розробкою рекламних заходів, рекомендують клієнтам використовувати саме вишивку на спецодязі і уніформі - на кепках або в'язаних шапках, сорочках, толстовках, куртках або футболках, а також на взуття.

Використання сучасних способів машинної вишивки на одязі і на тканині дозволяє наносити на готові предмети одягу або взуття повнокольорові і дуже складні зображення. Для цих цілей використовується широка палітра кольорів ниток.

Київська Вишивальна майстерня VDLine об'єднала старі добрі традиції і передові технічні можливості для того, щоб ви могли милуватися чіткою, якісною і досконалою картинкою, написом або логотипом. Замовивши вишивку на тканині, ви отримаєте гарантію того, що свій виріб буде виготовлено в максимально короткі терміни і за ціною, яка вас потішить.

Ми перетворимо в вишивку будь-яку картинку, додамо їй обсяг, барвистість і наділимо неймовірною зносостійкість. Цією нерукотворною красою Ви будете милуватися довгі роки, усвідомлюючи, що знайшли ідеальний спосіб виділитися або підняти престиж своєї компанії.

Ви здивуєтеся, але за нудним поняттям вишивка на одязі ховається величезна кількість найцікавіших ідей, барвистих зображень і написів, здатних до невпізнання перетворити навіть самий звичайний робочий халат або фартух. Сучасні машини, яким довіряється комп'ютерна вишивка на одязі, творять справжні дива, створюють шедеври, в порівнянні з якими програють навіть вироби майстринь-рукодільниць. Спробуйте замовити вишивку на одязі, і ви зрозумієте, що у високої якості і швидкості конкурентів немає!